OK
pl-sk euroregion karpacki unia europejska
Nasze Miasta Nasze śmieci
herb krosnoherb svidnik
Aktualności
PSZOK WZNAWIA ODBIÓR WSZYSTKICH ODPADÓW
2020
05
04
W poniedziałek, 4 maja br., Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Białobrzeskiej 108 w Krośnie wznawia odbiór wszystkich odpadów. Nadal obowiązują jednak zasady reżimu sanitarnego obowiązujące w miejscach publicznych.

Od poniedziałku, 4 maja br., do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znów można dostarczać wszystkie odpady. PSZOK będzie czynny 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 19.00 oraz w soboty w godz. od 8.00 do 14.30.


Mieszkańcy, którzy chcą skorzystać z bezpłatnej możliwości oddania selektywnie zbieranych odpadów (zgodnie z regulaminem PSZOK wywieszonym przy bramie wjazdowej do obiektu) muszą posiadać przy sobie kody kreskowe naklejane na worki do segregacji odpadów komunalnych. Za ich pomocą prowadzona będzie identyfikacja mieszkańców. Mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników PSZOK oraz mieszkańców, apelujemy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i przestrzeganie obowiązujących w całym kraju restrykcji – obowiązkowe zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie 2 metrów odległości.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013